Příjemce dotace je povinen provést vyúčtování poskytnuté dotace a zpracovat závěrečnou zprávu v souladu s Rozhodnutím o poskytnutí dotace.
Pokyny k vyúčtování dotace:
- Příjemce je povinen zaslat ministerstvu vyúčtování dotace do 31. července 2026.
- Závěrečná zpráva obsahuje vyúčtování dotace a věcné vyhodnocení.
- Příjemce dotace závěrečnou zprávu nejprve zpracuje v elektronickém systému (https://is-integrace.msmt.gov.cz), a následně do datové schránky poskytovatele zašle její vygenerovanou verzi.
- Datovou zprávu je třeba označit slovy za I. období Výzvy „I. období – ZZ – Romové SŠ, VOŠ 2026“.
Upozornění:
Elektronický systém bude otevřen 15. 6. 2026.